w wykonywaniu zleceń to nasza wizytówka
solidność i prezyzja

obróbka aluminium

Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z zespołem wysoko wykwalifikowanych ludzi pozwala realizować nam zamówienia dla wielu gałęzi przemysłu.

Na potrzeby naszych Partnerów wykonujemy następujące prace związane z obróbką aluminium:

Frezowanie CNC

Specjalizujemy się we frezowaniu CNC. Pracujemy na nowoczesnych maszynach zapewniających precyzję, jak również krótkie czasy obróbcze. Dodatkowym atutem jest to iż projektujemy i wykonujemy oprzyrządowanie mocujące we własnym zakresie. Oszczędzając dzięki temu czas, jesteśmy równieżw stanie lepiej dostosować się do danego projektu, aby wykonać go szybko i precyzyjnie.

Również obróbka elementów długich czy dużych gabarytowo nie stanowi dla nas problemu.

Precyzyjne cięcie aluminium

Jednym z pierwszych etapów każdego procesu produkcyjnego jest przygotowanie odpowiedniej wielkości elementów. Precyzyjne cięcie aluminium jest wykonywane na pile dwu-głowicowej lub na automacie tnącym.

Wykrawanie aluminium

Wykrawamy przy pomocy wykrojników pneumatycznych lub pras mimośrodowych, co jest dobrym sposobem na szybką i przede wszystkim dokładną obróbkę przy dużych seriach elementów. Każde narzędzie, które wykorzystujemy, jest projektowane i wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta.

Gięcie profili aluminiowych

Uzupełnieniem naszej oferty dotyczącej obróbki aluminium jest gięcie profili aluminiowych. Oferujemy szeroki wachlarz technologii, które to każdorazowo są dopasowane do potrzeb danego projektu.