w wykonywaniu zleceń to nasza wizytówka
solidność i prezyzja

o firmie

Głównym przedmiotem naszej działalności jest specjalistyczna, mechaniczna obróbka aluminium. Działamy w branży obróbki skrawaniem od 2010 roku, jednak nasze doświadczenie sięga znacznie dalej w przeszłość.

Kierując się zasadami partnerskiej współpracy, podstawą której jest rzetelność i terminowość w wykonywaniu zleceń, dążymy do pozyskania nowych, ceniących profesjonalne podejście partnerów biznesowych.

Jako młoda, ale dynamicznie rozwijająca się firma, rozumiemy, iż elastyczne podejście do potrzeb naszych Partnerów, to jedyna recepta na pomyślne osiąganie wspólnych celów. Realizujemy to poprzez nieustanne inwestycje w kapitał ludzki, który jest podstawą w każdej firmie, jak również w modernizację i rozbudowę naszego parku maszynowego o coraz to nowsze i bardziej wydajne rozwiązania.

Dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów świadczymy usługi z zakresu frezowania CNC, wykrawania, cięcia i gięcia aluminium.

Zdajemy sobie sprawę, iż optymalizacja procesu produkcji jest jednym z kluczowych warunków, by zaoferować najwyższej jakości produkt przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności ekonomicznej świadczonej usługi. Gwarantujemy, że współpracując z nami na płaszczyźnie kooperacji, odniosą Państwo tak pożądany przez wszystkich sukces!